سایت مفید برای دانلود کتاب های انگلیسی و یک مرورگر جالب

قبلا یه روش برای دانلود برخی از کتاب هایی که ما خیلی سخت می تونیم بهشون دسترسی داشته باشیم رو نوشته بودم که می تونید از اینجا ببینید. چند روز قبل با یه مرورگر خیلی جالب آشنا شدم که کارکردهای زیادی می تونه برای ما داشته باشه. اسم این مرور گر ..ت..و….@#ر هست. (نقطه ها و علامت ها رو حذف کنید! تا بدونید اسمش چیه) برای اینکه بتونید این مرورگر رو دانلود کنید می تونید از این لینک استفاده کنید که به صفحه زیر می رسید و متناسب با نیازتون ورژن مناسب خودتون رو دانلود کنید.
این بروزر ویژگی های خیلی جالبی داره. شما می تونید با استفاده از اون هر وبسایتی رو باز کنید. فقط یک مقدار کند هستش ولی به نظر من ارزش صبر کردن رو داره. اسم این بروزر رو برای اولین بار در فایل 75 رادیو گیک  که در مورد dark web و نحوه دسترسی به این بخش از این اینترنت صحبت شده بود، شنیدم. از گوش دادن به این پادکست واقعا لذت بردم و پیشنهاد می کنم حتما گوش بدید.
یکم که توی dark web گشتم با یک سایتی آشنا شدم که شما می تونید برخی از کتاب ها رو به رایگان دانلود کنید. برای اینکه این سایت رو باز کنید حتما حتما حتما باید این مرورگر رو داشته باشید چرا که آدرس عجیب غریبی داره که در مرورگرهای معمولی نمی تونید بهش دسترسی داشته باشید. آدرسش رو در زیر نوشتم.
http://xfmro77i3lixucja.onion/
فقط کافیه مرورگر رو باز کنید و این آدرس رو در اونجا کپی کنید تا بهش دسترسی داشته باشید.
اینم تصویر این وبسایت.

همین طور که میبینید آدرسش عجیب غریبه، پسوند onion. داره. خبری از ir. و com. نیست. پسوند onion. منحصر به همین مرورگر هست که برای ورود به dark web ازش استفاده میشه.

2 نظر / نظر خود را در زیر وارد کنید

 1. سلام
  داود جان به نظرم تور رو به عنوان گزینه آخر در نظر بگیر اگه کتاب تو گوگل و سایت هایی که تو لینک معرفی کردی پیدا نشد، چون به نسبت یه مقدار دردسرش زیاده.
  من از این دوتا سایت استفاده می کنم. حداقل اکثر کتاب های معروف رو میشه تو این دوتا سایت پیدا کرد. سایت اول همونه که تو لینک معرفی کرده بودی از علی کریمی.
  تو سایت دومی بعضاً صوت کتاب ها هم هست. من که تا به الان تو این دو تا سایت کتاب هایی که لازم داشتم رو پیدا کردم. دانلود از سایت اول راحت تره چون با تورنت میشه دانلود کرد.
  http://gen.lib.rus.ec
  http://avxhm.se

  1. محسن عزیز ممنونم از اینکه کامنت گذاشتی و این سایت های خوب رو معرفی کردی.

دیدگاهتان را بنویسید